2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst campagneontwikkeling, mediastrategie en media-inkoop
Description: Raamovereenkomst campagneontwikkeling, mediastrategie en media-inkoop. Het gaat daarbij om gezamenlijke campagnes van de 13 regionale publieke media instellingen samen. Onzeker, veiligheidshalve maximaal 1.3 mln. Euro exclusief Btw
Internal identifier: 2026/RPO/002
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 92111200 Advertising, propaganda and information film and video-tape production
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Aanvullende opdrachten in de vorm van Nadere Overeenkomsten