654721-2026 - Competition
Sweden – Presents and rewards – Presentkort som julgåva
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Presentkort som julgåva
Description: Upphandlingen avser ramavtal för julgåva i form av fysiska presentkort till anställda inom Ängelholms kommun samt deltagande kommunala bolag. Syftet med upphandlingen är att säkerställa möjligheten att årligen avropa fysiska presentkort som julgåva till medarbetare. Ramavtalet omfattar tillhandahållande av presentkort samt tillhörande administration, hantering och distribution i enlighet med kraven i upphandlingsdokumenten.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18530000 Presents and rewards
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132515:Lot:1
Options:
Description of the options: Flygplatsen
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Presentkort som julgåva
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Flygplatsen