2. Procedure
Procedure
Title: Inname en verwerking groenafval
Description: De gemeente Losser (hierna: opdrachtgever) schrijft een Europese openbare aanbesteding uit voor de inname en verwerking van groenafval afkomstig van inwoners en het gemeentelijke servicebedrijf. Het betreft één integrale opdracht voor zowel de inname, registratie, weging als verwerking van groenafval. Met deze aanbesteding beoogt de gemeente een betrouwbare partner te contracteren die zorg draagt voor een toegankelijke dienstverlening aan inwoners, een hoogwaardige verwerking van groenafval en een bijdrage levert aan de duurzaamheidsambities van de gemeente.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Europees openbare aanbestedingsprocedure. Zie documentatie.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0000