2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kołbiel z podziałem na części
Description: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kołbiel z podziałem na części: Część nr I - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Gminy Kołbiel oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, Część nr II - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z targowiska w Kołbieli przy ul. F. Stefczyka oraz z budynku Urzędu Gminy w Kołbieli przy ul. Szkolnej 1, Część nr III – odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z placówek oświatowych znajdujących się na terenie Gminy Kołbiel
Internal identifier: INW.271.15.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90511200 Household-refuse collection services, 90511300 Litter collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 63122000 Warehousing services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ nr I - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Gminy Kołbiel oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych,
Description: Zakres usług objętych przedmiotem zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie poniższych odpadów komunalnych: Rodzaje odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych: - niesegregowane (zmieszane ) odpady komunalne, - selektywnie zbierane odpady komunalne, - bioodpady, - inne nie wymienione frakcje zbierane w sposób selektywny, - odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie, akumulatory, zużyte opony, Rodzaje odpadów komunalnych odbieranych z zabudowy wielolokalowej: - niesegregowane (zmieszane ) odpady komunalne, - selektywnie zbierane odpady komunalne (papier, tektura, opakowania wielomateriałowe, szkło, metal, tworzywa sztuczne) - bioodpady, - odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie, akumulatory, zużyte opony.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ nr II - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z targowiska w Kołbieli przy ul. F. Stefczyka oraz z budynku Urzędu Gminy w Kołbieli przy ul. Szkolnej 1
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór odpadów z: - targowiska, - budynku urzędu Gminy
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: CZĘŚĆ nr III – odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z placówek oświatowych znajdujących się na terenie Gminy Kołbiel
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i przetworzenie odpadów z placówek oświatowych znajdujących się na terenie Gminy Kołbiel a w szczególności: - Szkoła podstawowa - Kąty ul. Królewska 58, - Szkoła podstawowa im. Jana Twardowskiego - Człekówka 62, - Szkoła podstawowa im. Armii Krajowej - Kołbiel ul. Szkolna 5, - Szkoła podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu - Rudzienko ul. Szkolna 11, - Gminne Przedszkole - Kołbiel ul. Szkolna 8, - Gminny Żłobek - Kołbiel ul. Nuczycielska 7.
Internal identifier: 3