2. Procedure
Procedure
Title: Sniego valymo ir kelių barstymo paslaugos vietinės reikšmės viešuosiuose keliuose Utenos rajono savivaldybės administracijos Saldutiškio seniūnijos teritorijoje (tarptautinis)
Description: Perkama sniego valymo ir kelių barstymo paslaugos vietinės reikšmės viešuosiuose keliuose Utenos rajono savivaldybės administracijos Saldutiškio seniūnijos teritorijoje.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0