654806-2026 - Competition
Poland – Medical practice services – ZP – 30/2026 „Przeprowadzanie badań lekarskich osób zatrzymanych przez jednostki Policji woj. lubuskiego”.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ZP – 30/2026 „Przeprowadzanie badań lekarskich osób zatrzymanych przez jednostki Policji woj. lubuskiego”.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzania badań lekarskich osób zatrzymanych przez jednostki Policji woj. lubuskiego na obszarze działania KMP/KPP. 2. Kod CPV: 85121000-3 – Usługi medyczne. 3. Świadczenie przedmiotowych usług będzie odbywało się zgodnie z daną częścią. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – SOPZ. 5. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do SWZ. Termin płatności za fakturę wynosi maksymalnie 30 dni kalendarzowych i jest jednym z kryteriów oceny ofert. 6. Wykonawca musi zaoferować i zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami SWZ i jej załączników. 7. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Internal identifier: ZP-30/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85121000 Medical practice services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: część nr 1: KMP Gorzów Wlkp. – od poniedziałku do piątku w godz. 7.00. – 18.00
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzania badań lekarskich osób zatrzymanych przez jednostki Policji woj. lubuskiego na obszarze działania KMP/KPP. 2. Kod CPV: 85121000-3 – Usługi medyczne. 3. Świadczenie przedmiotowych usług będzie odbywało się zgodnie z daną częścią 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – SOPZ. 5. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do SWZ. Termin płatności za fakturę wynosi maksymalnie 30 dni kalendarzowych i jest jednym z kryteriów oceny ofert. 6. Wykonawca musi zaoferować i zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami SWZ i jej załączników. 7. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Lot: LOT-0003
Title: część nr 2: KPP Krosno Odrzańskie – całodobowo
Lot: LOT-0004
Title: część nr 3: KPP Międzyrzecz – całodobowo
Lot: LOT-0005
Title: część nr 4: KMP Zielona Góra – całodobowo