654815-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services – Wykonanie usługi konserwacji budynków internatowych i kwater internatowych, znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Mazowieckiego.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie usługi konserwacji budynków internatowych i kwater internatowych, znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Mazowieckiego.
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi konserwacji budynków internatowych i kwater internatowych, znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Mazowieckiego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2A (Internaty) i 2B (kwatery internatowe) do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniki nr 2A (Internaty) i 2B (kwatery internatowe) do SWZ.
Internal identifier: 122.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1.Wykonanie usługi konserwacji budynków internatowych i kwater internatowych, znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Mazowieckiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2A (Internaty) i 2B (kwatery internatowe) do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniki nr 2A (Internaty) i 2B (kwatery internatowe) do SWZ.