654821-2026 - Competition
Czechia – Repair and maintenance services of medical equipment – Servis přístrojů Olympus
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Servis přístrojů Olympus
Description: Předmětem veřejné zakázky na služby je zajištění servisní péče a odborných služeb u cca 200 ks vybraných zdravotnických přístrojů výrobce Olympus Medical, vyjma mikroskopů (dále jen „přístroje“), spočívající v odborné údržbě a opravách zdravotnických prostředků včetně zajištění dodávek potřebných náhradních dílů a materiálů ze strany účastníka a s tím souvisejících dalších činností (dále také jen „předmět plnění“) po dobu 2 let. Přístroje musí péčí účastníka/zhotovitele po dobu užívání, resp. po dobu platnosti servisní smlouvy uzavřené na základě výsledků této veřejné zakázky, splňovat medicínské a technické předpoklady stanovené výrobcem a svou funkčností, činností nesmí ohrozit pacienta nebo obsluhu přístrojů a to vše za plného respektování podmínek pro používání zdravotnických prostředků stanovených zejména zákonem č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“ nebo „ZZP“). Servisní péče a odborné služby musí být v relevantních případech prováděny rovněž v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zejména ZZP, v souladu se zák. č. 152/2021 Sb. o metrologii, ve znění pozdějších předpisů, v souladu s podmínkami určenými výrobcem, a to osobami účastníka výslovně pověřenými, a dále v souladu s režimem požadovaným v servisní smlouvě uzavřené na základě výsledků této veřejné zakázky (dále jen „smlouva“).
Internal identifier: PZ-2026-0000903
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Změnu jednotkových cen v důsledku změny sazby DPH.