654894-2026 - Competition
Poland – Medical kits – Dostawa obłożeń operacyjnych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa obłożeń operacyjnych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń operacyjnych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części (pakietów).
Internal identifier: 10/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141620 Medical kits
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 35113400 Protective and safety clothing, 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Sterylny zestaw serwet do porodu - 1500 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Internal identifier: 10/PN/26/1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Sterylne serwety; serwety na stolik Mayo, fartuchy chirurgiczne - 9 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Internal identifier: 10/PN/26/2
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 35113400 Protective and safety clothing
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Fartuch chirurgiczny; zarękawek chirurgiczny; zestaw otolaryngologiczny; zestawy serwet do operacji ginekologicznych; zestaw serwet uniwersalnych wzmocniony; zestaw do operacji ginekologicznych - 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Internal identifier: 10/PN/26/3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Zestaw do znieczuleń przewodowych; zestaw do wkłuć centralnych - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Internal identifier: 10/PN/26/4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: Sterylny zestaw do zabiegu cięcia cesarskiego w ułożeniu ginekologicznym; sterylne zestawy do zabiegu cięcia cesarskiego w ułożeniu prostym - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Internal identifier: 10/PN/26/5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Description: Sterylny zestaw do laparotomii ginekologicznej; sterylny zestaw do laparotomii chirurgicznej; sterylny zestaw do chirurgicznych zabiegów brzuszno – kroczowych; sterylne zestawy do zabiegów laparoskopowych ginekologicznych; sterylny zestaw do cholecystektomii; sterylny zestaw do zabiegów laparoskopowych chirurgicznych; sterylny zestaw do zabiegów okulistycznych; sterylny zestaw serwet podstawowy; zestaw do zabiegów usuwania żylaków; sterylny zestaw do zabiegów amputacji; nożyczki monopolarne; grasper monopolarny typu clinch; trokar ostrzowy/bezostrzowy/optyczny, fartuch chirurgiczny; osłona na kończynę; fartuch chirurgiczny - 17 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Internal identifier: 10/PN/26/6
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 35113400 Protective and safety clothing
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Description: Zestawy serwet do operacji biodra; zestawy serwet do artoskopii; zestaw serwet do operacji barku; zestaw serwet do operacji kończyny; obłożenie do operacji kończyny; kieszeń przylepna; taśma chirurgiczna; fartuch chirurgiczny; torba na płyny; zestawy serwet do operacji ortopedycznych na stole wyciągowym; serwety samoprzylepne - 17 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Internal identifier: 10/PN/26/7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Description: Sterylny zestaw serwet do operacji ginekologicznych drogą pochwową; sterylny zestaw serwet do operacji brzuszno – kroczowych do zabiegów ginekologicznych - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Internal identifier: 10/PN/26/8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Description: Zestaw do przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową; zestaw do przepukliny metodą TAPP bez siatki - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Internal identifier: 10/PN/26/9