2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на пластмасови съдове за битови отпадъци за нуждите на община Пловдив“
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка е „Доставка на пластмасови съдове за битови отпадъци за нуждите на община Пловдив“. Предвидени за доставка видове съдове и количества: пластмасови съдове за битови отпадъци с плосък капак, капак в капака тип „БОБЪР“ с обем 1100 л. – 1100 броя пластмасови съдове за битови отпадъци тип „КУКА“ с обем 120 л. – 1 640 броя Обществената поръчка включва доставка на нови, неупотребявани и нерециклирани пластмасови съдове за битови отпадъци, в съответствие с Техническата спецификация и образците на Техническо и Ценово предложение – неразделна част от настоящата Документация. Предлаганите стоки следва да са фабрично нови, неупотребявани и без дефекти, изработени от полиетилен с висока плътност (HDPE), влагоустойчиви, устойчиви на UV лъчение, ниски и високи атмосферни температури, химически и биологични въздействия. Пластмасовите съдове за битови отпадъци следва да бъдат брандирани от Изпълнителя съгласно изискванията на Техническата спецификация. Доставките, предмет на поръчката, ще се извършват въз основа на писмени заявки на Възложителя, съобразно неговите текущи потребности, при условията и в сроковете, определени в проекта на договор. Количествата пластмасови съдове за битови отпадъци, посочени в Техническите спецификации, са прогнозни, за срок от 12 месеца и Възложителят запазва правото си, в срока на действие на договора, да не заяви в пълен обем дадено прогнозно количество стока, както и да заявява доставки на стоки над или под посочените за тях прогнозни количества, до достигане на максималната стойност на Договора. Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, както и правата и задълженията на Възложителя и на изпълнителя, са съгласно Проекта на договор, Техническата спецификация на Възложителя, Техническото и Ценово предложения на Изпълнителя – неразделна част от Документацията. Договорът, който ще бъде сключен с участника, определен за изпълнител на поръчката, влиза в сила на датата на регистриране в деловодната система на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ и е със срок на действие до изпълнение на всички поети от Страните задължения по Договора, но за не повече от 12 (дванадесет) месеца. Финансирането за изпълнение на настоящата обществена поръчка не е осигурено към момента на откриване на процедурата. Участникът следва да представи мостри на „пластмасови съдове за битови отпадъци с обем 120 литра тип „Кука““ и пластмасови съдове за битови отпадъци с обем 1 100 литра, с плосък капак и преден капак в капака тип „Бобър“, с цел установяване на съответствието им с изискванията на Техническата спецификация (чл. 52, ал. 5 от ЗОП).
Internal identifier: 606735
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка е „Доставка на пластмасови съдове за битови отпадъци за нуждите на община Пловдив“. Предвидени за доставка видове съдове и количества: пластмасови съдове за битови отпадъци с плосък капак, капак в капака тип „БОБЪР“ с обем 1100 л. – 1100 броя пластмасови съдове за битови отпадъци тип „КУКА“ с обем 120 л. – 1 640 броя Обществената поръчка включва доставка на нови, неупотребявани и нерециклирани пластмасови съдове за битови отпадъци, в съответствие с Техническата спецификация и образците на Техническо и Ценово предложение – неразделна част от настоящата Документация. Предлаганите стоки следва да са фабрично нови, неупотребявани и без дефекти, изработени от полиетилен с висока плътност (HDPE), влагоустойчиви, устойчиви на UV лъчение, ниски и високи атмосферни температури, химически и биологични въздействия. Пластмасовите съдове за битови отпадъци следва да бъдат брандирани от Изпълнителя съгласно изискванията на Техническата спецификация. Доставките, предмет на поръчката, ще се извършват въз основа на писмени заявки на Възложителя, съобразно неговите текущи потребности, при условията и в сроковете, определени в проекта на договор. Количествата пластмасови съдове за битови отпадъци, посочени в Техническите спецификации, са прогнозни, за срок от 12 месеца и Възложителят запазва правото си, в срока на действие на договора, да не заяви в пълен обем дадено прогнозно количество стока, както и да заявява доставки на стоки над или под посочените за тях прогнозни количества, до достигане на максималната стойност на Договора. Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, както и правата и задълженията на Възложителя и на изпълнителя, са съгласно Проекта на договор, Техническата спецификация на Възложителя, Техническото и Ценово предложения на Изпълнителя – неразделна част от Документацията. Договорът, който ще бъде сключен с участника, определен за изпълнител на поръчката, влиза в сила на датата на регистриране в деловодната система на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ и е със срок на действие до изпълнение на всички поети от Страните задължения по Договора, но за не повече от 12 (дванадесет) месеца, считано она регистрирането му в деловодната система на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ. Финансирането за изпълнение на настоящата обществена поръчка не е осигурено към момента на откриване на процедурата. Участникът следва да представи мостри на „пластмасови съдове за битови отпадъци с обем 120 литра тип „Кука““ и пластмасови съдове за битови отпадъци с обем 1 100 литра, с плосък капак и преден капак в капака тип „Бобър“, с цел установяване на съответствието им с изискванията на Техническата спецификация (чл. 52, ал. 5 от ЗОП).