654953-2026 - Competition
Poland – Surgical instruments – Zakup narzędzi chirurgicznych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup narzędzi chirurgicznych
Description: Zakup narzędzi chirurgicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Internal identifier: PN-116/26/JS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów Urologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne podstawowe do zabiegów kostnych w obrębie głowy i szyi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów neurochirurgicznych I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów neurochirurgicznych II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów neurochirurgicznych III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów laparotomijnych I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów laparotomijnych II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów ginekologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne dodatkowe I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10
Description: Wielorazowe narzędzia chirurgiczne dodatkowe II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Internal identifier: Część 10