2. Procedure
Procedure
Title: Näpi - Roodevälja kergtee ehitus
Description: Rakvere Vallavalitsus soovib sõlmida leping Näpi-Roodevälja valgustatud jalgratta- ja jalgtee rajamiseks. Hankija korraldab vaatluse projekteeritud tee osade asukohtadel ja kohapeal asjaoludega tutvumiseks. Osalemine ei ole pakkumuse esitamise eeldus, vaid on abiks hankes osalejal pakkumuse ettevalmistamisel. Esimene võimalus vaatluses huvitatud isikutele on teisipäeval 25.08.2026 kell 10.00, siis järgnevate nädalate teisipäevadel samuti kell 10.00, viimane võimalus on 15.09.2026 kell 10.00. Kogunemine Sõmeru keskusehoone juures, aadress on Kooli tn 2 Sõmeru. Hankija eeldab, et ettevõtjad osalevad vaatluses oma transpordivahenditega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313051-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233162 Cycle path construction work
Additional classification (cpv): 45233161 Footpath construction work, 45316110 Installation of road lighting equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000