2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług na policyjnych urządzeniach pomiarowych na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu:Awat A2.0, Awat A2.0/04, Awat A2.0/4L
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa przeglądu technicznego, adiustacji, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu typu: Awat A2.0, Awat A2.0/04, Awat A2.0/4L.
Internal identifier: WZPiFP-85-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71356100 Technical control services
Additional classification (cpv): 50433000 Calibration services, 50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Świadczenie usług na policyjnych urządzeniach pomiarowych na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu: Awat A2.0, Awat A2.0/04, Awat A2.0/4L
Description: Przedmiotem zamówienia jest: usługa przeglądu technicznego, adiustacji, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu typu: Awat A2.0, Awat A2.0/04, Awat A2.0/4L.