655034-2026 - Competition
Poland – Street-lighting maintenance services – Utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra (majątek Miasta)- na okres 24 miesięcy
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra (majątek Miasta)- na okres 24 miesięcy
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utrzymania i konserwacji oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra (majątek Miasta) – na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Eksploatacją zostają objęte urządzenia oświetlenia drogowego stanowiące własność Miasta Zielona Góra. Ilość opraw Miasta objętych umową utrzymania i konserwacji – 6.759 sztuk, w tym 3.370 sztuk opraw LED i 3.389 sztuk opraw sodowych i innych, zasilanych z 155 miejskich szafek oświetlenia ulicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ (OPZ) oraz w załączniku nr I.2 A do SWZ zawierającym załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3 do OPZ
Internal identifier: DO-ZP.271.27.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utrzymania i konserwacji oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra (majątek Miasta) – na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Eksploatacją zostają objęte urządzenia oświetlenia drogowego stanowiące własność Miasta Zielona Góra. Ilość opraw Miasta objętych umową utrzymania i konserwacji – 6.759 sztuk, w tym 3.370 sztuk opraw LED i 3.389 sztuk opraw sodowych i innych, zasilanych z 155 miejskich szafek oświetlenia ulicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ (OPZ) oraz w załączniku nr I.2 A do SWZ zawierającym załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3 do OPZ.