2. Procedure
Procedure
Title: (VPP-268) Privilegijuotos prieigos valdymo programinės įrangos (angl. Privileged Access Management, toliau – PAM) licencijų įsigijimas, PAM sprendimo diegimo, priežiūros ir vystymo paslaugos
Description: Perkamos privilegijuotos prieigos valdymo programinės įrangos (angl. Privileged Access Management, toliau – PAM) licencijų įsigijimas, PAM sprendimo diegimo, priežiūros ir vystymo paslaugos.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48732000 Data security software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0