655049-2026 - Competition
Belgium – Engineering services – Voorbereidende analyses en modelleringen voor procedures vaarwegbeheer
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Voorbereidende analyses en modelleringen voor procedures vaarwegbeheer
Description: Deze opdracht voorziet in ondersteuning volgens het model van Capaciteit-als-een-Dienst (CAAS – capacity as a service) voor een periode van twee jaar met mogelijks een verlenging met nog eens twee jaar. Dit model biedt een flexibele inzet van gespecialiseerde capaciteit, waarbij ondersteuning geleverd wordt op het moment dat deze nodig is, zonder vooraf exact te moeten inschatten hoeveel werk of inzet vereist zal zijn. Het is bijzonder geschikt voor taken waarvan de omvang en timing moeilijk voorspelbaar zijn, en waarbij het essentieel is dat technische tools, databanken en modellen permanent up-to-date gehouden of voorbereid worden om snel inzetbaar te zijn.
Internal identifier: DMOW/MT/03110
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 71351611 Climatology services, 71354500 Marine survey services, 71350000 Engineering-related scientific and technical services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DMOW/MT/03110 - 1
Internal identifier: 1