See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu na izgradnji i opremanju Studentskog doma u Slavonskom Brodu
Description: Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu na izgradnji i opremanju Studentskog doma u Slavonskom Brodu, sukladno Tehničkim specifikacijama - Opisu predmeta nabave i Projektno-tehničkoj dokumentaciji.
Internal identifier: PK.6.1.03.0001/2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu na izgradnji i opremanju Studentskog doma u Slavonskom Brodu, sukladno Tehničkim specifikacijama - Opisu predmeta nabave i Projektno-tehničkoj dokumentaciji. Predmet nabave nije podijeljen u grupe jer predstavlja jedinstvenu tehničku, tehnološku, funkcionalnu i drugu objektivno određenu cjelinu. Cjelina predstavlja kapitalnu investiciju te bi tehnička složenost podjele na grupe potencijalno mogla narušiti uspješnost izvršenja ugovora u slučaju potrebe koordinacije većeg broja različitih ugovaratelja. Stoga je za naručitelja jedino prihvatljivo rješenje sklopiti ugovor za cjeloviti predmet nabave. Zbog navedenog ponuditelj je u obvezi ponuditi predmet nabave u cijelosti, odnosno ponuda mora obuhvatiti sve stavke Troškovnika. MJERODAVNO PRAVO Na ovaj postupak javne nabave primjenjuje se, kao mjerodavno pravo, zakonodavstvo Republike Hrvatske, a kao „lex specialis“ Zakon o javnoj nabavi (Narodne novine broj 120/16, 114/22, 48/26 - u nastavku teksta: ZJN2016) i prateći podzakonski propisi.