See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
Description: Predmet nabave je pružanje javnih govornih, mješovitih i podatkovnih usluga te dopunske i pomoćne usluge u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži, u tuzemstvu i inozemstvu (roaming), zajedno s isporukom uređaja i elektroničkih kartica (SIM kartice) za korištenje tih usluga.
Internal identifier: 9/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1 - obveznici
Description: Nabava govornih, mješovitih i podatkovnih usluga u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži i opreme za obveznike središnje javne nabave: Ured predsjednika Republike Hrvatske, Hrvatski sabor, Vlada Republike Hrvatske, uredi i stručne službe Vlade Republike Hrvatske, te tijela državne uprave (ministarstva i državne upravne organizacije).
Internal identifier: 9/2026-1
Additional classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services, 32250000 Mobile telephones, 30237131 Electronic cards
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2 - ostali javni naručitelji
Description: Nabava govornih, mješovitih i podatkovnih usluga u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži i opreme za javne naručitelje koji su proračunski korisnici državnog proračuna, Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje i Hrvatski zavod za zapošljavanje.
Internal identifier: 9/2026-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3 - zdravstvene ustanove
Description: Nabava govornih, mješovitih i podatkovnih usluga u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži i opreme za dio zdravstvenih ustanova iz Odluke Vlade Republike Hrvatske (NN 42/2025).
Internal identifier: 9/2026-3