655162-2026 - Competition
Belgium – Ground investigation services – Raamovereenkomst met een bodemsaneringsdeskundige voor de opmaak van een technisch verslag voor bodem-en/of waterbodem- en/of asbestonderzoek en een sloopopvolgingsplan 2027 - 2030
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleRaamovereenkomst met een bodemsaneringsdeskundige voor de opmaak van een technisch verslag voor bodem-en/of waterbodem- en/of asbestonderzoek en een sloopopvolgingsplan 2027 - 2030
DescriptionDeze opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst met een, conform het VLAREBO, erkende bodemsaneringsdeskundige type 1. De opdracht voorziet in de uitvoering van bodem-, waterbodem- en asbestonderzoeken in het kader van VLAREBO op percelen gelegen binnen het Vlaams Gewest. Deze opdracht omvat eveneens de opmaak van een sloopopvolgingsplan door een bij een sloopbeheerorganisatie geregistreerde deskundige op percelen gelegen binnen het Vlaams Gewest. Dit kadert in de traceerbaarheidsprocedure overeenkomstig artikel 4.3.5., § 3 VLAREMA. Voor deze opdracht worden de procedures gevolgd zoals vermeld in de standaardprocedure voor opmaak van een sloopopvolgingsplan en controleverslag. Het opstellen van een sloopopvolgingsplan is de eerste stap in de traceerbaarheidsprocedure en is vereist indien men voor afvoer van het selectief ingezamelde sloopmateriaal wenst te werken via een erkende sloopbeheerorganisatie om te komen tot een sloopmateriaal met laagmilieurisico-profiel. Het sloopopvolgingsplan heeft als doel een oplijsting te geven van alle te verwachten vrijkomende afvalstoffen bij de geplande sloopwerken, alsook aanbevelingen te formuleren voor de selectieve sloop. Op basis van een conform verklaard sloopopvolgingsplan kan de verdere traceerbaarheidsprocedure zoals opgenomen in de standaardprocedure traceerbaarheid sloopmateriaal via een erkende sloopbeheerorganisatie worden doorlopen. De opdracht bestaat uit verschillende deelopdrachten waarvan de prijs berekend wordt op basis van de eenheidsprijzen die de inschrijver in de inventaris opgegeven heeft. Deze deelopdrachten kunnen bestaan uit: • technisch verslag bodem-, waterbodem- en asbestonderzoek • sloopopvolgingsplan De voornaamste afnemer van deze raamovereenkomst is Agentschap Natuur en Bos en de Vlaamse Landmaatschappij (www.vlm.be). Zowel Agentschap Natuur en Bos als de Vlaamse Landmaatschappij zal elk jaarlijks tussen 20 en 25 deelopdrachten per perceel voor de opmaak van een technisch verslag voor bodem-, waterbodem- en asbestonderzoek, alsook voor de opmaak van een sloopopvolgingsplan opstarten in het kader van deze raamovereenkomst. De plaats van uitvoering : Perceel 1 (Regio West): - Oost- en West-Vlaanderen Perceel 2 (Regio Oost): - Vlaams-Brabant, Limburg en Antwerpen
Internal identifierPPP08P-2110/6290/ALG/2026/5
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71351500 Ground investigation services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleRegio West
DescriptionRegio West
Internal identifierALG/2026/5_1
Additional classification (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services, 90713000 Environmental issues consultancy services, 90732400 Soil pollution advisory services, 90650000 Asbestos removal services, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
LotLOT-0002
TitleRegio Oost
DescriptionRegio Oost
Internal identifierALG/2026/5_2
Additional classification (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services, 90715000 Pollution investigation services, 90650000 Asbestos removal services, 90713000 Environmental issues consultancy services, 90732400 Soil pollution advisory services, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services