2. Procedure
Procedure
Title: ACUERDO MARCO SEGUROS
Description: Seguro de daños a edificios e instalaciones - Seguro de vida del personal laboral, funcionario y cargos electos - Seguro de accidentes del personal laboral, funcionario y cargos electos - Seguro de responsabilidad de cargos electos y personal - Seguro de defensa jurídica de cargos electos y personal - Seguro de vehículos - Seguro de actos taurinos - Seguro de responsabilidad civil patrimonial - Seguro de responsabilidad profesional de los técnicos de la construcción
Previous notice: 633954-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66510000 Insurance services, 66510000 Insurance services, 66510000 Insurance services, 66510000 Insurance services, 66510000 Insurance services, 66510000 Insurance services, 66510000 Insurance services, 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Assegurança de danys a edificis i instal·lacions
Description: Assegurança de danys a edificis i instal·lacions
Lot: LOT-0002
Title: Assegurança d'accidents del personal i càrrecs
Description: Assegurança d'accidents del personal i càrrecs
Lot: LOT-0003
Title: Assegurança de responsabilitat civil i patrimonial
Description: Assegurança de responsabilitat civil i patrimonial
Lot: LOT-0004
Title: Assegurança responsabilitat personal i càrrecs
Description: Assegurança responsabilitat personal i càrrecs
Lot: LOT-0005
Title: Assegurança de defensa jurídica
Description: Assegurança de defensa jurídica
Lot: LOT-0006
Title: Assegurança de vehicles terrestres
Description: Assegurança de vehicles terrestres
Lot: LOT-0007
Title: Assegurança de vida
Description: Assegurança de vida
Lot: LOT-0008
Title: Respons. directors/es d'obra
Description: Assegurança de responsabilitat professional dels tècnics de la construcció
Lot: LOT-0009
Title: Assegurança per a actes taurins
Description: Assegurança per a actes taurins