2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów.
Description: Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów.
Internal identifier: DZP/42/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Lot
Lot: LOT-0001