655272-2026 - Competition
Czechia – Transformers – EOR - vyvedení výkonu na hladině 400kV
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: EOR - vyvedení výkonu na hladině 400kV
Description: Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka, montáž a uvedení do provozu 7 ks transformátorů včetně prvků zvlášť vysokého napětí (ZVN), silového napojení, napojení na ŘS a zpracování veškeré dokumentace pro vodní elektrárnu Orlík.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31170000 Transformers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadávací dokumentace - EOR vyvedení výkonu na hladině 400kV
Internal identifier: EOR - vyvedení výkonu na hladině 400kV