655274-2026 - Competition
Poland – Exhibition equipment – Zaprojektowanie, wytworzenie, dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia Interaktywnych wystaw edukacyjnych Centrum Edukacyjnego Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Nowej Słupi
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zaprojektowanie, wytworzenie, dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia Interaktywnych wystaw edukacyjnych Centrum Edukacyjnego Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Nowej Słupi
Description: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wytworzenie, dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia Interaktywnych wystaw edukacyjnych Centrum Edukacyjnego Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Nowej Słupi
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: SC.360.1.2024/UZ.282.43.2026