See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: MEDICAMENTE 21 +MEDICAMENTE PNS 5
Description: Obiectul achiziției constă în încheierea acordurilor-cadru ce au ca obiect: „MEDICAMENTE 21 + MEDICAMENTE PNS 5” În cadrul procedurii vor fi achiziționate medicamente pentru o perioadă de 24 luni începând cu data semnării acordului-cadru, împărțite pe 306 loturi, conform prevederilor din caietul de sarcini.
Internal identifier: 4283929 2026 21214
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IMUNOGLOBULINĂ NORMALĂ PT. ADM. INTRAVASCULARĂ SOL. INJ, 10G
Description: „MEDICAMENTE 21 + MEDICAMENTE PNS 5”, Cantitățile minime și maxime estimate pe durata întregului acord cadru, precum și cantitățile minime și maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimează a fi încheiate sunt precizate în Anexa 1 - Lista cu cantitățile și valorile estimate ale acordului-cadru.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: IMUNOGLOBULINĂ NORMALĂ PT. ADM. INTRAVASCULARĂ SOL PERF, 20 G
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: BOSENTANUM COMPR. FILM. 125 mg
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: COMPLEX DE ANTIINHIBITORI AI COAGULARII PULB.+SOLV.PT.SOL.PERF. 500UI
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: DEFERASIROXUM COMPR. FILM., 360 mg
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: DEFERASIROXUM COMPR. FILM., 180 mg
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: DEFEROXAMINUM PULB.PT.SOL.INJ/PERF., 500 mg
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: EPTACOG ALFA ACTIVATUM PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ., 50 KIU
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: FACTOR IX DE COAGULARE PULB.+SOLV. PT. SOL. INJ./PERF., 600 UI
Description: „MEDICAMENTE 21 + MEDICAMENTE PNS 5”,Cantitățile minime și maxime estimate pe durata întregului acord cadru, precum și cantitățile minime și maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimează a fi încheiate sunt precizate în Anexa 1 - Lista cu cantitățile și valorile estimate ale acordului-cadru.
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: FACTOR IX DE COAGULARE PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ., 1200UI
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: FACTOR IX DE COAGULARE PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ., 500UI
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ 250UI
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ 1000UI
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ 500UI
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE SI FACTOR VON WILLEBRAND PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ.250UI/190UI
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE SI FACTOR VON WILLEBRAND PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ.500UI/375UI
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE SI FACTOR VON WILLEBRAND PULB.+SOLV.PT.SOL. INJ.1000UI/750UI
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE SI FACTOR VON WILLEBRAND PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ.500UI/500UI
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE SI FACTOR VON WILLEBRAND PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ.1000UI/1000UI
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE SI FACTOR VON WILLEBRAND PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ. SAU PERF.500UI/1200UI
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: MOROCTOCOG ALFA PULB.+SOL.PT.SOL.INJ 250 UI
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: MOROCTOCOG ALFA PULB.+SOL.PT.SOL.INJ 500 UI
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: MOROCTOCOG ALFA PULB.+SOL.PT.SOL.INJ 1000UI
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: NONACOG ALPHA PULB.+SOLV.PT.SOL. INJ 500UI
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: OCTOCOG ALFA PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ.500UI
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: OCTOCOG ALFA PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ.1500UI
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: OCTOCOG ALFA PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ.250UI
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: OCTOCOG ALFA PULB.+SOLV.PT.SOL.INJ.2000UI
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: OCTOCOG ALFA PULB.+SOLV.PT.SOL. INJ.1000UI
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: RAVULIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. , 300 mg/3 ml
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: ECULIZUMABUM conc. Pt. sol. Perf. 300mg
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: ACIDUM ZOLEDRONICUM CONC. PT. SOL. PERF./SOL. PERF, 4mg/5mL
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: AFLIBERCEPTUM CONC. PT. SOL. PERF 200mg
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: ARSENICUM TRIOXIDUM SOL PERF. 12 MG
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: CAPLACIZUMABUM PULB + SOL V. PT. SOL. INJ., 10 mg
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: CARBOPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. 450mg
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: CARBOPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. 150mg
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: CARFILZOMIBUM PULB. PT. SOL. PERF., 60mg
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: CETUXIMABUM SOL. PERF. 5mg/mL - 20mL
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: CLADRIBINUM SOL. INJ. 2mg/mL - 5mL
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: CLOFARABINUM CONC. PT. SOL. PERF., 1mg/mL
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: CYTARABINUM SOL. PERF./INJ. 100mg/mL - 10mL
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: CYTARABINUM SOL. PERF./INJ.100mg/mL - 20mL
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: DACARBAZINUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF., 200mg
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: DECITABINUM PULB. PT CONC. PT. SOL. PERF., 50mg
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. PERF. 140mg
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: DOCETAXELUM CONC. SOL. PERF. 20mg
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. PERF., 80mg
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. PERF 120mg
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: DOXORUBICINUM CONC. PT. SOL. PERF., 50mg
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: DOXORUBICINUM PULB. + AMESTC. PT. CONC. PT. DISP. LIPOZOM. PT. PERF., 50mg
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: EPIRUBICINUM SOL. INJ./PERF. 2mg/mL - 25mL
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: ETOPOSIDUM CONC. PT. SOL. PERF., 20mg/mL - 5mL
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: ETOPOSIDUM CONC. PT. SOL. PERF., 20mg/mL - 10mL
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: FILGRASTIMUM SOL. INJ./PERF. 30MU/ 0,5mL
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: FLUDARABINUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 50mg
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: FLUOROURACILUM CONC. PT. SOL. INJ. SAU PERF 50mg/mL - 20mL
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: GEMCITABINUM PULB. PT. SOL. PERF 1000mg
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: IDARUBICINUM PULB. PT. SOL. INJ. 5mg
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: IFOSFAMIDUM PULB PT SOL PERF, 1G
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Title: INOTUZUMAB OZOGAMICIN PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1 mg
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: IRINOTECANUM CONC. PT. SOL. PERF 20mg/mL - 5mL
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: METHOTREXATUM CONC. PT. SOL. PERF. 100mg/mL - 50mL
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: MIDOSTAURINUM CAPS MOI, 25mg
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: MITOXANTRONUM CONC. PT. SOL. INJ., 2mg/mL - 10mL
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: OBINUTUZUMAB CONC. PT. SOL. PERF 1000 mg
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: OXALIPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF 100mg
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: PACLITAXELUM CONC. PT. SOL. PERF 6mg/mL - 43.33mL
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: PACLITAXELUM 100 mg CONC. PT. SOL. PERF., 6mg/mL 16,7mL
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: PANITUMUMAB CONC. PT. SOL. PERF. 20mg/mL - 5mL
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: PANITUMUMAB CONC. PT. SOL. PERF. 20mg/mL - 20mL
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: PEMETREXEDUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 500mg
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: POLATUZUMAB VEDOTIN PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. , 140mg
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: TEMSIROLIMUSUM CONC + SOLV PT SOL. PERF., 30mg
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Title: TOPOTECANUM CONC. PT. SOL. PERF. 1mg
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Title: TOPOTECANUM CONC. PT. SOL. PERF., 4mg
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Title: TRABECTEDINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF., 1mg
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Title: TRETINOINUM CAPS. MOI, 10mg
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Title: VINBLASTINUM SOL. INJ., 1mg/Ml-10mL
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Title: VINCRISTINUM PULB. PT. SOL. INJ. 1mg
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Title: VINORELBINUM CONC. PT. SOL. PERF 10mg/mL - 5mL
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Title: DIMETHYL FUMARATE CAPS. GASTROREZ, 120mg
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: FINGOLIMODUM CAPS.0,5 mg
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Title: GLATIRAMER ACETAT SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 40mg/mL
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: INTERFERONUM BETA 1A SOL. INJ. IN STILOU INJECTOR (PEN) PREUMPL UT 30 MICRO GRAME/0 .5 mL
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Title: INTERFERONUM BETA 1A SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA, 44 MICRO GRAME/0,5 mL
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Title: INTERFERONUM BETA 1B PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ.250 MCG/ mL
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Title: NATALIZUMABUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA, 150mg
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Title: TERIFLUNOMIDUM COMPR. FILM.14 mg
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0090
Title: ACIDUM TIOCTICUM (ALFA-LIPOICUM) SOL. INJ., 600mg/24ml
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Title: ACIDUM ASCORBICUM SOL.INJ/PERF., 100mg/mL-5ml
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Title: ACIDUM FOLICUM COMPR FILM., 5mg
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Title: ALFACALCIDOLUM CAPS. MOI. 0,50 micrograme
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0094
Title: AMIODARONUM COMPR.200 MG
Internal identifier: 94
Lot: LOT-0095
Title: AMIODARONUM CONC. PT. SOL. INJ./PERF. 50 mg/ml - 3mL
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0096
Title: AMPHOTERICINUM B PULB. PT. CONC. PT. DISP. PERF. 50mg
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0097
Title: APIXABANUM COMPR FILM, 2,5mg
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0098
Title: APIXABANUM COMPR FILM 5 mg
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0099
Title: APOMORFINUM SOL.INJ IN PEN MULTIDOZA 10mg/ml- 3 ml
Internal identifier: 99
Lot: LOT-0100
Title: ATRACURIUM SOL INJ./PERF., 10mg/ml - 5ml
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0101
Title: ATROPINUM SOL. INJ., 1mg/ml-1ml
Internal identifier: 101
Lot: LOT-0102
Title: AZTREONAM PULB. PT. SOL. INJ. 1000mg
Internal identifier: 102
Lot: LOT-0103
Title: AZTREONAM PULB. PT. SOL. INJ. 2 g
Internal identifier: 103
Lot: LOT-0104
Title: BENZATHINI BENZYLPENICILLINUM PULB. PT. SUSP. INJ., 1200000UI
Internal identifier: 104
Lot: LOT-0105
Title: BENZYLPENICILLINUM PULB. PT. SOL. INJ. 1MIL.UI
Internal identifier: 105
Lot: LOT-0106
Title: BISOPROLOLUL COMPRIMATE FILMATE 5mg
Internal identifier: 106
Lot: LOT-0107
Title: BRIVUDINUM COMPR. 125mg
Internal identifier: 107
Lot: LOT-0108
Title: BURETE HEMOSTATIC RESORBABIL DIN GELATINA 100%, DE ORIGINE PORCINA, PH NEUTRU, dimensiuni 5*8*1 cm sau echivalent BURETE 80 x 50 x 10mm
Internal identifier: 108
Lot: LOT-0109
Title: CARVEDILOLUM COMPRIMATE FILMATE 6,25mg
Internal identifier: 109
Lot: LOT-0110
Title: CEFAZOLIN PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 1g
Internal identifier: 110
Lot: LOT-0111
Title: CEFEPIMUM PULB. PT. SOL. INJ. SAU PERF. 1g
Internal identifier: 111
Lot: LOT-0112
Title: CEFTAZIDIMUM PULB. PT. SOL. INJ/PERF., 1g
Internal identifier: 112
Lot: LOT-0113
Title: CEFUROXIMUM COMPR. FILM.500 MG
Internal identifier: 113
Lot: LOT-0114
Title: CIPROFLOXACINUM COMPR FILM 500mg
Internal identifier: 114
Lot: LOT-0115
Title: CLARITHROMYCINUM COMPR. FILM. 500mg
Internal identifier: 115
Lot: LOT-0116
Title: CLOBETASOLUM CREMA 0,05%-25g
Internal identifier: 116
Lot: LOT-0117
Title: CLONIDINUM COMPR. 0,15MG
Internal identifier: 117
Lot: LOT-0118
Title: COMBINATII (LIDOCAINUM+ CHLORHEXIDINUM) GEL, 17,31 mg+0, 5 mg/g
Internal identifier: 118
Lot: LOT-0119
Title: CLOTRIMAZOLUM SOL. CUT. 10mg/g - 23mL
Internal identifier: 119
Lot: LOT-0120
Title: COLECALCIFEROL CAPS. 1000 UI
Internal identifier: 120
Lot: LOT-0121
Title: COMBINATII (BETAMETASONUM + GENTAMICINUM) UNGUENT 0,5mg/1mg/g
Internal identifier: 121
Lot: LOT-0122
Title: COMBINATII (BETAMETASONUM + GENTAMICINUM) CREMA 0,5mg/1mg/g
Internal identifier: 122
Lot: LOT-0123
Title: COMBINATII (CEFTAZIDIMUM + AVIBACTAMUM) PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF., 2g/0,5g
Internal identifier: 123
Lot: LOT-0124
Title: COMBINATII (FACTORI DE COAGULARE II,VII,IX,X) PULB + SOL V. PT. SOL. INJ 600UI
Internal identifier: 124
Lot: LOT-0125
Title: COMBINATII (LIPIDE) EMULSIE PERF. 20%-flac.500 ml
Internal identifier: 125
Lot: LOT-0126
Title: COMBINATII (MACROGOL 4000-64g; SULFAT DE SODIU-5,7g; CARBONAT ACID DE SODIU-1,68g; CLORURA DE SODIU-1,68g; CLORURA DE POTASIU-0,7g) PULB PT SOL ORALA; 73,69g
Internal identifier: 126
Lot: LOT-0127
Title: Combinatii(SULFAT DE SODIU ANHIDRU,SULFAT DE MAGNEZIU HEPTAHIDRAT,SULFAT DE POTASIU) CONC.PT.SOL.ORALA(17.51G+3.276+3.13)
Internal identifier: 127
Lot: LOT-0128
Title: COMPLEX DE FER (III) IZOMALTOZAT SOL. INJ./PERF. 100 mg/ml-5 ml
Internal identifier: 128
Lot: LOT-0129
Title: DAPTOMYCINUM PULB. PT. SOL. INJ. SAU PERF. 500 MG
Internal identifier: 129
Lot: LOT-0130
Title: DEXKETOPROFENUM COMPR. 25 mg
Internal identifier: 130
Lot: LOT-0131
Title: DIFENHIDRAMINUM SOL. INJ., 30mg/2ml
Internal identifier: 131
Lot: LOT-0132
Title: DIOSMECTINUM PULB.SUSP.3G/PLIC
Internal identifier: 132
Lot: LOT-0133
Title: DOBUTAMINUM CONC.PT.SOL. PERF. 250 mg
Internal identifier: 133
Lot: LOT-0134
Title: DOPAMINUM CONC. PT. SOL. PERF. 5MG/ML
Internal identifier: 134
Lot: LOT-0135
Title: ERYTHROMICINUM COMPR., 200mg
Internal identifier: 135
Lot: LOT-0136
Title: ETOMIDATUM EMULSIE INJ. 2MG/ML
Internal identifier: 136
Lot: LOT-0137
Title: ETORICOXIBUM COMPR. FILM., 120mg
Internal identifier: 137
Lot: LOT-0138
Title: FAMOTIDINUM COMPR. FILM., 20mg
Internal identifier: 138
Lot: LOT-0139
Title: FIBRINOGEN UMAN PULB PT SOL INJ/PERF, 1g
Internal identifier: 139
Lot: LOT-0140
Title: FIDAXOMICINUM COMPR. FILM. 200mg
Internal identifier: 140
Lot: LOT-0141
Title: FLECAINIDUM COMPR., 100mg
Internal identifier: 141
Lot: LOT-0142
Title: FLUMAZENILUM SOL. INJ./PERF. 0,1mg/ml
Internal identifier: 142
Lot: LOT-0143
Title: GANCICLOVIRUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 500 MG
Internal identifier: 143
Lot: LOT-0144
Title: GENTAMICINUM SOL. INJ., 40mg/ml - 2ml
Internal identifier: 144
Lot: LOT-0145
Title: GRANISETRONUM SOL. INJ. 1MG/ML-3 ml
Internal identifier: 145
Lot: LOT-0146
Title: HALOPERIDOLUM SOL. INJ., 5mg/1ml
Internal identifier: 146
Lot: LOT-0147
Title: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA SOL. PERF. SUBCUTANA - 100mg/mL - 100mL
Internal identifier: 147
Lot: LOT-0148
Title: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA SOL. PERF. PT ADMIN SUBCUTANATA., 100mg/ml *25ml
Internal identifier: 148
Lot: LOT-0149
Title: INDACATEROLUM CAPS CU PULB. INHAL., 150μg
Internal identifier: 149
Lot: LOT-0150
Title: IOHEXOLUM SOL. INJ., 350mg I/ml-100ml
Internal identifier: 150
Lot: LOT-0151
Title: IOPROMIDUM SOL. INJ. 768,86mg/ml- 50ml
Internal identifier: 151
Lot: LOT-0152
Title: ISAVUCONAZOLUM PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF 200 MG/10 ml
Internal identifier: 152
Lot: LOT-0153
Title: ISAVUCONAZOLUM CAPS., 100mg
Internal identifier: 153
Lot: LOT-0154
Title: KANAMYCINUM UNG. OFT., 10mg/g
Internal identifier: 154
Lot: LOT-0155
Title: LACTULOSUM LICHID ORAL, 66,7%
Internal identifier: 155
Lot: LOT-0156
Title: LANDIOLOLUM PULB.PT.SOL.PERF. 300 MG
Internal identifier: 156
Lot: LOT-0157
Title: LEFLUNOMIDUM COMPR. FILM. 20mg
Internal identifier: 157
Lot: LOT-0158
Title: LEFLUNOMIDUM COMPR FILM 500mg
Internal identifier: 158
Lot: LOT-0159
Title: LEVOCETIRIZINUM COMPR. FILM 5mg
Internal identifier: 159
Lot: LOT-0160
Title: LEVODOPUM+CARBIDOPUM COMPR. 250mg/25mg
Internal identifier: 160
Lot: LOT-0161
Title: LIDOCAINUM SPRAY SOL. 4,6mg/doza
Internal identifier: 161
Lot: LOT-0162
Title: LINEZOLIDUM COMPR. FILM., 600mg
Internal identifier: 162
Lot: LOT-0163
Title: LIOFILIZAT DE CELULE VII DE SACCHAROMYCES BOULARDI CAPS. 250mg
Internal identifier: 163
Lot: LOT-0164
Title: L-ORNITIN L- ASPARTAT CONC. PT. SOL. PERF., 0,5g/ml x 10ml
Internal identifier: 164
Lot: LOT-0165
Title: METFORMINUM compr. Film.1000mg
Internal identifier: 165
Lot: LOT-0166
Title: METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 10mg/ml-0.75mL
Internal identifier: 166
Lot: LOT-0167
Title: METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 10mg/ml 1,5ml
Internal identifier: 167
Lot: LOT-0168
Title: METHOTREXATUM SOL. INJ. SERINGA PREUMPLUTA 10mg/ml - 1ml
Internal identifier: 168
Lot: LOT-0169
Title: METHYLPREDNISOLONUM ACEPONAT CREMA 1mg/g - 50g
Internal identifier: 169
Lot: LOT-0170
Title: METHYLPREDNISOLONUM COMPR.16MG
Internal identifier: 170
Lot: LOT-0171
Title: METOPROLOLUL SUCCINATUM COMPR ELIB PREL, 50mg
Internal identifier: 171
Lot: LOT-0172
Title: METRONIDAZOLUM COMPR. FILM. 250mg
Internal identifier: 172
Lot: LOT-0173
Title: MICAFUNGINUM PULB. PT. SOL. PERF. 100 MG
Internal identifier: 173
Lot: LOT-0174
Title: MICAFUNGINUM PULB. PT. SOL. PERF. 50 MG
Internal identifier: 174
Lot: LOT-0175
Title: MYCOPHENOLAT MOFETIL CPS.250MG
Internal identifier: 175
Lot: LOT-0176
Title: NAFTIFINUM SOL. CUTANATA 10mg/mL
Internal identifier: 176
Lot: LOT-0177
Title: NEOSTIGMINI METHILSULFAS SOL. INJ., 0,5mg/ml 1ml
Internal identifier: 177
Lot: LOT-0178
Title: NORADRENALINA TARTRAT CONC. PT. SOL. PERF.16MG/8ML
Internal identifier: 178
Lot: LOT-0179
Title: NUTRITIE PARENTERALA CU ADMINISTRARE PRINTR-O VENA CENTRALA EMULSIE PERF, in jur de 2000 ml
Internal identifier: 179
Lot: LOT-0180
Title: OMEPRAZOLUM PULB. PT. SOL. PERF. 40mg
Internal identifier: 180
Lot: LOT-0181
Title: ONDANSETRONUM COMPR FILM, 8MG
Internal identifier: 181
Lot: LOT-0182
Title: ONDANSETRONUM SOL. INJ., 2mg/ml x2ml
Internal identifier: 182
Lot: LOT-0183
Title: ONDANSETRONUM SOL INJ, 2mg/ml x 4ml
Internal identifier: 183
Lot: LOT-0184
Title: PANTOPRAZOLUM PULB. PT. SOL. INJ. 40mg
Internal identifier: 184
Lot: LOT-0185
Title: PENTOXIFYLLINUM COMPR. ELIB. PREL., 400mg
Internal identifier: 185
Lot: LOT-0186
Title: POVIDONUM IODINATUM SOL. CUT., 100mg/mL*120ml
Internal identifier: 186
Lot: LOT-0187
Title: POVIDONUM IODINATUM SOLUTIE CUTANATA,100mg/Ml flacon x 1000mL
Internal identifier: 187
Lot: LOT-0188
Title: PROPRANOLOLUM COMPRIMATE 40mg
Internal identifier: 188
Lot: LOT-0189
Title: RETINOLUM PIC. ORALE, SOL., 20mg/ml
Internal identifier: 189
Lot: LOT-0190
Title: RIFAXIMINUM COMPR. FILM.400 mg
Internal identifier: 190
Lot: LOT-0191
Title: RIMEGEPANT LIOF. ORAL 75 mg
Internal identifier: 191
Lot: LOT-0192
Title: RISPERIDONUM COMPR FILM 1mg
Internal identifier: 192
Lot: LOT-0193
Title: RUPATADINUM COMPR.10 MG
Internal identifier: 193
Lot: LOT-0194
Title: SALMETEROLUM + FLUTICASONUM PULB. UNIDOZA DE INHALAT 50 micro-grame/250 micro-grame/ doza
Internal identifier: 194
Lot: LOT-0195
Title: Simethiconum emulsie 100 MG/ML
Internal identifier: 195
Lot: LOT-0196
Title: SOLUTIE DE AMINOACIZI SOL. PERF., 100g/L - 500ml
Internal identifier: 196
Lot: LOT-0197
Title: SUGAMMADEXUM SOL INJ. 100mg/ml
Internal identifier: 197
Lot: LOT-0198
Title: SULFADIAZINUM CREMA 10mg/g - 50g
Internal identifier: 198
Lot: LOT-0199
Title: SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM COMPR 400mg/80mg
Internal identifier: 199
Lot: LOT-0200
Title: SULFUR HEXAFLORIDUM PULB + SOLV. PT. DISP. INJ, 8μg/mL
Internal identifier: 200
Lot: LOT-0201
Title: SULODEXIDUM CAPS MOI, 250ULS
Internal identifier: 201
Lot: LOT-0202
Title: TERBINAFINUM COMPR. 250 MG
Internal identifier: 202
Lot: LOT-0203
Title: TERBINAFINUM CREMA 10MG/G-30G
Internal identifier: 203
Lot: LOT-0204
Title: THIOTEPUM PUL.PT.CONC.PT.SOL.PERF, 100mg
Internal identifier: 204
Lot: LOT-0205
Title: TIAPRIDUM COMPR.100 MG
Internal identifier: 205
Lot: LOT-0206
Title: TINIDAZOLUM COMPR. FILM.500 MG
Internal identifier: 206
Lot: LOT-0207
Title: TRAZODONUM COMPR. ELIB PREL. 150mg
Internal identifier: 207
Lot: LOT-0208
Title: URAPIDILUM CONC. PT. SOL. PERF., 100mg
Internal identifier: 208
Lot: LOT-0209
Title: VALGANCICLOVIRUM COMPR. FILM. 450 MG
Internal identifier: 209
Lot: LOT-0210
Title: VANCOMYCINUM PULB. PT.CONC. PT.SOL. PERF. 1G
Internal identifier: 210
Lot: LOT-0211
Title: Vasopresinum (argipresinum) conc.pt.sol.perf.40 UI/2 ml
Internal identifier: 211
Lot: LOT-0212
Title: ZOPICLONUM COMPR. FILM. 7.5 MG
Internal identifier: 212
Lot: LOT-0213
Title: NAPHAZOLINUM PIC. NAZALE SOL., 1mg/ml
Internal identifier: 213
Lot: LOT-0214
Title: ACETYLCYSTEINUM SOL.INJ./SOL. DE INHALAT PRIN NEBULIZATOR PRIN NEBULIZATOR/ INSTILATIE ENDOTRAHEOBRONSICA, 300mg/3ml
Internal identifier: 214
Lot: LOT-0215
Title: FLUOCINOLONI ACETONIDUM UNGUENT 0,25 mg/g - tub 18G
Internal identifier: 215
Lot: LOT-0216
Title: NELARABINUM 5mg/ml SOL. PERF. - 50 ml SOL. PERF. - 50 ml
Internal identifier: 216
Lot: LOT-0217
Title: GLOFITAMABUM - 1mg/ml CONC. PT. SOL. PERF - 2.5 mg CONC. PT. SOL. PERF - 2,5 mg
Internal identifier: 217
Lot: LOT-0218
Title: GLOFITAMABUM 1mg/ml CONC. PT. SOL. PERF - 10 mg CONC. PT. SOL. PERF - 10 mg
Internal identifier: 218
Lot: LOT-0219
Title: TAFASITAMABUM 200 MG PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF.
Internal identifier: 219
Lot: LOT-0220
Title: ISATUXIMABUM 100MG/5ML CONC. PT. SOL. PERF -20 MG/ML
Internal identifier: 220
Lot: LOT-0221
Title: ISATUXIMABUM 500 MG/25ML CONC. PT. SOL. PERF -20 MG/ML
Internal identifier: 221
Lot: LOT-0222
Title: ALPRAZOLAMUM COMPR. 0,5MG
Internal identifier: 222
Lot: LOT-0223
Title: BILASTINUM COMPR., 20 MG
Internal identifier: 223
Lot: LOT-0224
Title: FAMOTIDINUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 20mg
Internal identifier: 224
Lot: LOT-0225
Title: FLUTICASONUM PROPIONAT SUSP. INHAL. PRESURIZATA 125mcg/doza
Internal identifier: 225
Lot: LOT-0226
Title: GLUCOSUM SOL. PERF10%. - FLAC. 250mL
Internal identifier: 226
Lot: LOT-0227
Title: IPRATROPII BROMIDUM + SALBUTAMOLUM SOLUTIE DE INHALAT PRIN NEBULIZATOR 0.5mg/2.5mg
Internal identifier: 227
Lot: LOT-0228
Title: ISOSORBID MONONITRAT CAPS.CU ELIB. PREL. 40mg
Internal identifier: 228
Lot: LOT-0229
Title: LAMOTRIGINUM COMPR.50 MG
Internal identifier: 229
Lot: LOT-0230
Title: METRONIDAZOLUM SOL.PERF., 5mg/ml - 100 mL
Internal identifier: 230
Lot: LOT-0231
Title: NATRII CHLORIDUM SOL. PERF.0.9% - 1000mL
Internal identifier: 231
Lot: LOT-0232
Title: NEOSTIGMINI BROMIDUM COMPR.15MG
Internal identifier: 232
Lot: LOT-0233
Title: PHENYTOINUM COMPR., 100 mg
Internal identifier: 233
Lot: LOT-0234
Title: PROCARBAZINUM CAPS, 50mg
Internal identifier: 234
Lot: LOT-0235
Title: QUETIAPINUM COMPR. ELIB. PREL., 50mg
Internal identifier: 235
Lot: LOT-0236
Title: RABEPRAZOLUM COMPR. GASTROREZ., 20mg
Internal identifier: 236
Lot: LOT-0237
Title: TACROLIMUSUM UNGUENT 0.1% - 60 g
Internal identifier: 237
Lot: LOT-0238
Title: NATRII HYDROGENI CARBONAS SOL. PERF., 84mg/ml
Internal identifier: 238
Lot: LOT-0239
Title: GALANTAMINUM CAPS. ELIB.PREL. 8mg
Internal identifier: 239
Lot: LOT-0240
Title: ACENOCUMAROL COMPR. 4mg
Internal identifier: 240
Lot: LOT-0241
Title: AZATHIOPRINUM COMPR. FILM. 50mg
Internal identifier: 241
Lot: LOT-0242
Title: BACLOFENUM COMPR., 10mg
Internal identifier: 242
Lot: LOT-0243
Title: BROMAZEPAMUM COMPR., 3mg
Internal identifier: 243
Lot: LOT-0244
Title: CICLOSPORINUM CAPS. MOI 25 mg
Internal identifier: 244
Lot: LOT-0245
Title: CLINDAMYCINUM CPR. FILM., 300mg
Internal identifier: 245
Lot: LOT-0246
Title: CLOZAPINUM COMPR., 25 mg
Internal identifier: 246
Lot: LOT-0247
Title: HYDROCHLOROTHIAZIDUM COMPR.25 mg
Internal identifier: 247
Lot: LOT-0248
Title: MIDODRINUM COMPR. 2,5mg
Internal identifier: 248
Lot: LOT-0249
Title: NITROGLYCERINUM SOL. PERF. 1mg/mL
Internal identifier: 249
Lot: LOT-0250
Title: NITROGLYCERINUM COMPR SUBLING. 0,5mg
Internal identifier: 250
Lot: LOT-0251
Title: PRAMIPEXOLUM COMPR CU ELIB PREL 1,05mg
Internal identifier: 251
Lot: LOT-0252
Title: PYRIDOSTIGMINI BROMIDUM DRAJ, 60mg
Internal identifier: 252
Lot: LOT-0253
Title: ROPINIROLUM CPR. CU ELIB. PREL. 2 mg
Internal identifier: 253
Lot: LOT-0254
Title: TOLPERISONUM COMPR.FILM.150 mg
Internal identifier: 254
Lot: LOT-0255
Title: ACIDUM VALPROICUM + SARURI caps.elib.prelungita 150 mg
Internal identifier: 255
Lot: LOT-0256
Title: TETRABENAZINUM COMPR., 25 mg
Internal identifier: 256
Lot: LOT-0257
Title: ENTACAPONUM COMPR., 200 mg
Internal identifier: 257
Lot: LOT-0258
Title: TRAMAZOLINUM SPRAY NAZ.,SOL., 1,18 mg/ml
Internal identifier: 258
Lot: LOT-0259
Title: FINERENONA COMPR., 10MG
Internal identifier: 259
Lot: LOT-0260
Title: NATRII ZIRCONII CYCLOSILICAS PULB PT SUSP ORALA, 5g
Internal identifier: 260
Lot: LOT-0261
Title: DEXAMETHASONUM COMPR., 20mg
Internal identifier: 261
Lot: LOT-0262
Title: NATRII CITRAS SOL. PERF., 136mmol/l
Internal identifier: 262
Lot: LOT-0263
Title: NITROFURANTOINUM COMPR., 100 mg
Internal identifier: 263
Lot: LOT-0264
Title: ACID BENZOIC PULBERE ALBA CRISTALINA
Internal identifier: 264
Lot: LOT-0265
Title: ACID BORIC PULBERE ALBA
Internal identifier: 265
Lot: LOT-0266
Title: ACID LACTIC LICHID INCOLOR DE CONSISTENTA SIROPOASA
Internal identifier: 266
Lot: LOT-0267
Title: ACID SALICILIC PULBERE CRISTALINA INCOLORA SAU ALBA
Internal identifier: 267
Lot: LOT-0268
Title: ALBASTRU DE METILEN Cristale verzi albastrui
Internal identifier: 268
Lot: LOT-0269
Title: AMIDON PULBERE ALBA
Internal identifier: 269
Lot: LOT-0270
Title: ANESTEZINA pulbere alba cristalina
Internal identifier: 270
Lot: LOT-0271
Title: BALSAM DE PERU LICHID VISCOS BRUN-ROSIATIC
Internal identifier: 271
Lot: LOT-0272
Title: BENZOAT DE BENZIL LICHID ULEIOS INCOLOR
Internal identifier: 272
Lot: LOT-0273
Title: BICARBONAT DE SODIU PULBERE
Internal identifier: 273
Lot: LOT-0274
Title: BORAX CRISTALE INCOLORE TRANSPARENTE
Internal identifier: 274
Lot: LOT-0275
Title: GLICERINA LICHID VASCOS
Internal identifier: 275
Lot: LOT-0276
Title: GLUCOZA PULBERE
Internal identifier: 276
Lot: LOT-0277
Title: HIDROCORTIZON ACETAT PULBERE ALBA
Internal identifier: 277
Lot: LOT-0278
Title: IHTIOL LICHID VASCOS,BRUN
Internal identifier: 278
Lot: LOT-0279
Title: IOD CRISTALE BRUNE
Internal identifier: 279
Lot: LOT-0280
Title: IODURA DE POTASIU PULBERE ALBA
Internal identifier: 280
Lot: LOT-0281
Title: LANOLINA ANHIDRA MATERIE GRASA
Internal identifier: 281
Lot: LOT-0282
Title: MENTOL CRISTALE ALBE
Internal identifier: 282
Lot: LOT-0283
Title: METRONIDAZOL PULBERE ALBA SAU SLAB GALBUIE
Internal identifier: 283
Lot: LOT-0284
Title: NEOMICINA PULBERE ALB- GALBUIE
Internal identifier: 284
Lot: LOT-0285
Title: NISTATIN PULBERE GALBEN-CAFENIU
Internal identifier: 285
Lot: LOT-0286
Title: OXID DE ZINC PULBERE
Internal identifier: 286
Lot: LOT-0287
Title: REZORCINA PULBERE CRISTALINA ALB - GALBUIE
Internal identifier: 287
Lot: LOT-0288
Title: RIVANOL PULB.CRISTALINA GALBENA
Internal identifier: 288
Lot: LOT-0289
Title: SULF PULBERE GALBUIE
Internal identifier: 289
Lot: LOT-0290
Title: TALC PULBERE
Internal identifier: 290
Lot: LOT-0291
Title: ULEI DE PARAFINA LICHID ULEIOS INCOLOR
Internal identifier: 291
Lot: LOT-0292
Title: ULEI DE RICIN ULEI SLAB GALBUI,USOR VISCOS
Internal identifier: 292
Lot: LOT-0293
Title: UREE CRISTALE ALBE
Internal identifier: 293
Lot: LOT-0294
Title: VASELINA MATERIE GRASA OMOGENA,FILANTA
Internal identifier: 294
Lot: LOT-0295
Title: VIOLET DE GENTIANA CRISTALE VIOLET
Internal identifier: 295
Lot: LOT-0296
Title: VITAMINA A PALMITAT LICHID GALBEN
Internal identifier: 296
Lot: LOT-0297
Title: ALCOOL ETILIC 96 GRADE LICHID
Internal identifier: 297
Lot: LOT-0298
Title: CALOMEL PULBERE
Internal identifier: 298
Lot: LOT-0299
Title: DITHRANOLUM PULBERE GALBEN - BRUNA
Internal identifier: 299
Lot: LOT-0300
Title: PODOFILINA PULBERE
Internal identifier: 300
Lot: LOT-0301
Title: CUTIE FARMACEUTICA 150 ML CUTIE FARAMACEUTICA 150 ML
Internal identifier: 301
Lot: LOT-0302
Title: FLACON BRUN 25 ML FLACON BRUN CU DOP AUTOSIGILANT 25 ML -PLASTIC
Internal identifier: 302
Lot: LOT-0303
Title: FLACON BRUN 50 ML FLACON BRUN CU DOP AUTOSIGILANT 50 ML-PLASTIC
Internal identifier: 303
Lot: LOT-0304
Title: FLACON BRUN 100 ML FLAON BRUN CU DOP AUTOSIGILANT 100 ML-PLASTIC
Internal identifier: 304
Lot: LOT-0305
Title: FLACON BRUN 200 ML FLACON BRUN CU DOP AUTOSIGILANT 200 ML-PLASTIC
Internal identifier: 305
Lot: LOT-0306
Title: FLACON BRUN 250 ML FLACON BRUN CU DOP AUTOSIGILANT 250 ML-PLASTIC
Internal identifier: 306