See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Obalno ophodno plovilo tip B - CPB I: Nadzor granice na moru
Description: Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava obalnih ophodnih plovila tip B – CPB I: Nadzor granice na moru u skladu s priloženom tehničkom specifikacijom, troškovnikom te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji
Internal identifier: BMVI-62/23
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34510000 Ships
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava obalnih ophodnih plovila tip B – CPB I: Nadzor granice na moru u skladu s priloženom tehničkom specifikacijom, troškovnikom te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.