2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka ultrazvukových sond spojená s dodávkou přístroje
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 dopplerovského systému pro detekci arteriálního i venózního průtoku krve (ruční, přenosný, obousměrný UZV). Součástí předmětu plnění též je poskytování záručních a pozáručních servisních služeb, průběžné a opakované dodávky spotřebního zdravotnického materiálu.
Internal identifier: OŘN-83/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141641 Probes
Additional classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment, 33140000 Medical consumables, 33112320 Doppler equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: VZZ - inflační vlivy při poskytování pozáručních servisních služeb bez náhradních dílů, za období 5 let, VZZ – průběžné a opakované dodávky SZM při zadavatelem předpokládané spotřebě za další 2 roky po uplynutí 5 let od uzavření smlouvy, VZZ – ve vztahu k maximálnímu odběru, kdy si zadavatel vyhrazuje právo od dodavatele ročně objednat a odebrat až o 100 % více, než je stanovený roční odhad spotřeby uvedený v cenové tabulce (příloha č.6 ZD), VZZ – Inflační vlivy při průběžných a opakovaných dodávkách SZM za 5 let s možností prodloužení za další 2 roky. Další vyhrazené změny závazků jsou uvedené v bodě 8 Zadávací dokumentace.