655403-2026 - Competition
Bulgaria – Taps, cocks, valves and similar appliances – "Доставка на спирателна арматура - спирателни кранове, пожарни хидранти, тротоарни спирателни кранове и въздушници"
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: "Доставка на спирателна арматура - спирателни кранове, пожарни хидранти, тротоарни спирателни кранове и въздушници"
Description: Обществената поръчка е с предмет доставка на спирателни кранове, пожарни хидранти, тротоарни спирателни кранове и въздушници. Процедурата се провежда с цел определяне на изпълнител на договор с такъв предмет. Поръчката ще се изпълнява чрез нерегулярни доставки в количества определени в предварителни писмени заявки, съобразно експлоатационните нужди и финансови възможности на “В и К” ООД Враца и в съответствие с предложената оферта на участника, определен за Изпълнител. В техническата спецификация подробно са описани видовете изделия, основните технически параметри и характеристики, както и изискванията на Възложителя към предмета на поръчката.
Internal identifier: 606176
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42130000 Taps, cocks, valves and similar appliances
5. Lot
Lot: LOT-0001