655417-2026 - Competition
Belgium – Design-modelling services – Raamovereenkomst voor studieopdrachten voor brugvervangingsprojecten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor studieopdrachten voor brugvervangingsprojecten
Description: De opdracht betreft een raamovereenkomst en omvat hoofdzakelijk: - Het ontwerpen van bruggen (proevenprogramma, stabiliteitstechnisch, fundering, onderbouw, bovenbouw, …); - Opmaken van nodige studies en documenten voor het verkrijgen van de omgevingsvergunning voor deze brugontwerpen De diensten omvatten (niet limitatief): - opmaken start- en /of projectnota en evaluatienota - opmeting bestaande toestand - opmaak volledig wegenisdossier - opmaak volledig brugontwerpdossier - aanwezigheid en ondersteuning bij infozittingen naar de bevolking toe - opmaken aanbestedingsbundel - opmaken dossier voor het aanvragen van de omgevingsvergunning en eventuele andere vergunningsaanvragen - opmaken eventuele onteigeningsplannen Voor een uitgebreide omschrijving van het voorwerp van de opdracht wordt verwezen naar de technische bepalingen.
Internal identifier: SB/2026/4
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72242000 Design-modelling services
Additional classification (cpv): 79930000 Specialty design services, 71300000 Engineering services, 73110000 Research services, 71311210 Highways consultancy services, 75130000 Supporting services for the government, 71320000 Engineering design services, 71311300 Infrastructure works consultancy services, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71351500 Ground investigation services, 79311000 Survey services, 71220000 Architectural design services, 71313400 Environmental impact assessment for construction, 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works, 71322300 Bridge-design services, 71322500 Engineering-design services for traffic installations, 71355000 Surveying services, 71241000 Feasibility study, advisory service, analysis, 45111250 Ground investigation work, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71243000 Draft plans (systems and integration), 71244000 Calculation of costs, monitoring of costs, 71400000 Urban planning and landscape architectural services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SB/2026/4 - 1
Description: De opdracht betreft een raamovereenkomst en omvat hoofdzakelijk: - Het ontwerpen van bruggen (proevenprogramma, stabiliteitstechnisch, fundering, onderbouw, bovenbouw, …); - Opmaken van nodige studies en documenten voor het verkrijgen van de omgevingsvergunning voor deze brugontwerpen De diensten omvatten (niet limitatief): - opmaken start- en /of projectnota en evaluatienota - opmeting bestaande toestand - opmaak volledig wegenisdossier - opmaak volledig brugontwerpdossier - aanwezigheid en ondersteuning bij infozittingen naar de bevolking toe - opmaken aanbestedingsbundel - opmaken dossier voor het aanvragen van de omgevingsvergunning en eventuele andere vergunningsaanvragen - opmaken eventuele onteigeningsplannen Voor een uitgebreide omschrijving van het voorwerp van de opdracht wordt verwezen naar de technische bepalingen
Internal identifier: 1