2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění vzdělávání sociálních pracovníků II.
Description: Předmětem zakázky je zajištění a komplexní realizace akreditovaných, případně neakreditovaných vzdělávacích kurzů a programů.
Internal identifier: Zajištění vzdělávání sociálních pracovníků II.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Část 1 – Legislativa v oblasti zdravotně sociálního pomezí
Description: Předmětem je zajištění a realizace odborného vzdělávání zaměřeného na legislativní rámec, specifické metodické postupy a tvrdé dovednosti (hard skills) v oblasti sociálních a zdravotněsociálních služeb.
Internal identifier: Část 1 – Legislativa v oblasti zdravotně sociálního pomezí
Lot: LOT-0004
Title: Část 4: - Neformální pečující
Description: Předmětem této části je realizace uceleného vzdělávacího programu (bloku) určeného pro neformální (rodinné) pečující osoby.
Internal identifier: Část 4: - Neformální pečující
Lot: LOT-0003
Title: Část 3: Osobnostní a profesní rozvoj pro pomáhající profese
Description: Předmětem je zajištění a realizace vzdělávání zaměřeného na seznámení s moderními přístupy v péčí o duševní zdraví pro pomáhající profese.
Internal identifier: Část 3: Osobnostní a profesní rozvoj pro pomáhající profese
Lot: LOT-0002
Title: Část 2 - Komplexní rozvoj napříč specifickými cílovými skupinami
Description: Předmětem je zajištění a realizace vzdělávání zaměřeného na rozvoj a využití psychologických aspektů při práci s klienty a osvojení si specifickou komunikaci s cílovou skupinou.
Internal identifier: Část 2 - Komplexní rozvoj napříč specifickými cílovými skupinami