2. Procedure
Procedure
Title: Kursuok viešinimo ir reklamos naujienų portale paslaugos (tarptautinis atviras)
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti Kursuok viešinimo ir reklamos naujienų portale paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“. Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) atskiras pirkimo dalis: 1 pirkimo dalis – Reklaminiai skydeliai; 2 pirkimo dalis – Turinio projektas.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341000 Advertising services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Reklaminiai skydeliai
Description: Reklamos kampanija. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Turinio projektas
Description: Viešinimo kampanija. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Internal identifier: 2