65546-2025 - Result
Romania – Meters – Echipamente inteligente pentru masurarea energiei electrice (contoare si concentratoare de date)
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleEchipamente inteligente pentru masurarea energiei electrice (contoare si concentratoare de date)
DescriptionObiectul acordului cadru este achizitia de Echipamente inteligente pentru masurarea energiei electrice (contoare si concentratoare de date). Contractele subsecvente vor fi atribuite anual. Durata primului contract subsecvent de dezvoltare si testare a modelului de date: 4 luni Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a solicitarilor de participare: 17 zile. Entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data depunerii solicitărilor de participare. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, respectiv cantitatile minime si maxime ale unui contract subsecvent se regasesc in Documentul descriptiv/Caietul de Sarcini, pag. 12 si pag.13.
Internal identifier2023_159
Type of procedureNegotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38550000 Meters
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionSe vor achizitiona Echipamente inteligente pentru masurarea energiei electrice (contoare si concentratoare de date), conform Documentului descriptiv/Caietului de Sarcini.
Internal identifier1