2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń sieciowych
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych (48 portów – 2 szt. 12 portów – 2 szt.), określonych w załączniku nr 2 do SWZ, zwanych dalej „urządzeniami”. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji: nie wcześniej niż 2025), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń oraz wsparcie techniczne świadczone w języku polskim. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie urządzeń do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem i wniesieniem. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń oraz wsparcie techniczne świadczone w języku polskim. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 4) Wymagany termin realizacji zamówienia: do 6 tygodni od daty otrzymania zamówienia. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w stosunku do wymaganego terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej. 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Informatycznych Systemów Zarządzania, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji producenta: 36 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru. 7) Wymagany czas reakcji serwisu: nie dłuższy niż 1 godzina – reakcja w postaci połączenia telefonicznego lub odpowiedzi w portalu serwisowym. 8) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 9) Zmiany postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, wynikające z dyspozycji art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, mogą nastąpić w okolicznościach przewidzianych w par. 10 ust. 2 wzoru umowy (załącznik nr 3 do SWZ) 10) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę w niniejszym postępowaniu. 11) Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania będzie skutkować odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie przepisu art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Internal identifier: DZP.382.2.24.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0004
Main classification (cpv): 48820000 Servers