Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Neamţ (RO214)
Country: Romania
Additional information: Proiectul se va implementa în județul Neamț. Amplasamentul investiției este situat parte în intravilanul comunei Gârcina, punctul Marian-Vulpea, judeţul Neamţ, parte în extravilanul comunei Girov, judeţul Neamţ, punctul Dealul Vulpea.
Value