See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Valva aortica transcateter abord transfemural si transapical
Description: Furnizare Valva aortica transcateter abord transfemural si transapical conform caiet sarcini.In temeiul prevederilor art.160 din Legea 98/2016,modificata prin OUG107/2017,operatorii economicii interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 de zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor,iar in temeiul art.161 din Legea 98/2016, modificata prin OUG107/2017,raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 10 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 4505332872021
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Valva aortica transcateter abord transfemural si transapical Conform caiet de sarcini
Internal identifier: 1