2. Procedure
Procedure
Title: Ενιαίο Οικοσύστημα Ψηφιακής Υγείας
Description: Αντικείμενο του έργου «Ενιαίο Οικοσύστημα Ψηφιακής Υγείας» είναι η ανάπτυξη ενιαίου μηχανισμού διοικητικής παρακολούθησης, αξιολόγησης και υποστήριξης της διακυβέρνησης επιλεγμένων κεντρικών ψηφιακών συστημάτων υγείας που έχουν αναπτυχθεί ή λειτουργούν από την Η.Δ.Υ.Κ.Α. Μ.Α.Ε. και αλληλεπιδρούν με τον πολίτη
Internal identifier: ΨΗΦΙΑΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Αντικείμενο του έργου «Ενιαίο Οικοσύστημα Ψηφιακής Υγείας» είναι η ανάπτυξη ενιαίου μηχανισμού διοικητικής παρακολούθησης, αξιολόγησης και υποστήριξης της διακυβέρνησης επιλεγμένων κεντρικών ψηφιακών συστημάτων υγείας