655629-2026 - Competition
Netherlands – Transport services (excl. Waste transport) – Deelbakfietsen Ede
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Deelbakfietsen Ede
Description: De Gemeente Ede wenst de exploitatie van deelauto's in Ede-Centrum en elektrische deelbakfietsen in de hele Gemeente Ede in de markt te leggen middels concessies. Met deze concessies beoogt de Gemeente een kwalitatief, toekomstbestendig en toegankelijk aanbod van deelauto’s en elektrische deelbakfietsen te realiseren, passend bij de ruimtelijke ontwikkeling van het centrumgebied en de mobiliteitsopgaven van de Gemeente. In verband met de verschillende markten en de verschillende concessiegebieden voor deelauto’s en elektrische bakfietsen kiest de Gemeente ervoor om deze concessies middels twee aanbestedingen uit te vragen: één voor elektrische deelbakfietsen en één voor deelauto's. Deze aanbesteding betreft de aanbesteding elektrische deelbakfietsen. De opdracht betreft de concessie voor de exploitatie van elektrische deelbakfietsen in de Gemeente Ede. De concessie wordt uitgevoerd binnen drie regimes: • Regime 1: basisaanbod deelbakfietsen in Ede-Centrum binnen het werkingsgebied Mobiliteitsfonds (zoals weergegeven in Bijlage 2); • Regime 2: het behouden van aanbod van deelbakfietsen op 14 reeds bewezen locaties. • Regime 3: organische uitbreiding in de rest van Ede;
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1