655674-2026 - Competition
Estonia – Public relations services – e-residentsuse kommunikatsiooni- ja suhtekorraldusteenused Suurbritannia turul ning globaalsed kommunikatsiooni- ja suhtekorraldusteenused
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: e-residentsuse kommunikatsiooni- ja suhtekorraldusteenused Suurbritannia turul ning globaalsed kommunikatsiooni- ja suhtekorraldusteenused
Description: Hanke eesmärgiks on e-residentsuse programmi üleselt tagada kommunikatsiooni ja suhtekorraldustegevuste ühtsus, et Eesti e-residentsuse programmi kuvand Eestis ja väljaspool Eestit oleks ühtne ja programmi äriarenduslikud ning mainekujundus-likud ning teavitusega seotud eesmärgid saaksid täidetud. Tegevused viiakse ellu põhiliselt välisturgudele suunatult, kuid ka Eestis. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315497-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79416000 Public relations services
5. Lot
Lot: LOT-0000