See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: OPDRACHT VOOR WERKEN BETREFFENDE EEN UITBREIDING VAN HET HUIS VAN CULTUREN EN SOCIALE SAMENHANG, GELEGEN PIERSSTRAAT 93-95-97 TE 1080 SINT-JANS-MOLENBEEK, DE INRICHTING EN DE INBEGROENING VAN DE BINNENPLAATS VAN HET BLOK IN HET KADER VAN OPERATIE 1.1 VAN HET DUURZAAM WIJKCONTRACT « ZWARTE VIJVERS ».
Description: Deze opdracht betreft de realisatie van een uitbreiding van het Huis van culturen en Sociale Samenhang (HCSS), waarin diverse sociale, culturele en sportieve functies worden ondergebracht. De opdracht omvat: • De sloop van de drie huizen aan de straatkant en hun bijgebouwen, en de gedeeltelijke sloop van de voormalige mechanische werkplaatsen van het Athénée Serge Creuz; • De bouw van een nieuw gebouw aan de straatkant met een doorgang voor koetsen, de bouw van een tussengebouw voor verkeer en de renovatie van een deel van de bestaande werkplaatsen; • De aanleg van een nieuwe, met groen beplante binnenplaats op de plaats van een deel van de gesloopte werkplaatsen, met een doorgang voor hulpdiensten; • De gedeeltelijke herinrichting en beplanting van de bestaande binnenplaats.
Internal identifier: DIDU-PIE0093_001-CDC26.002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DIDU-PIE0093_001-CDC26.002 - 1
Internal identifier: 1