655691-2026 - Competition
Netherlands – Coffee, tea and related products – (Warme) drankenvoorziening
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: (Warme) drankenvoorziening
Description: De opdracht betreft de (gedeeltelijke) levering, plaatsing, het onderhoud van de (warme) drankenvoorziening ten behoeve van Stichting Slachtofferhulp Nederland (hierna SHN). Meer informatie vindt u in de leidraad. De opdrachtwaarde wordt geschat op circa € 755.000 exclusief btw over 8 jaar. De raming is gebaseerd op historische uitgaven. Het betreft een indicatie en betreft geen afnamegarantie gedurende de looptijd van de Overeenkomst. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen en heeft geen exclusiviteitsrecht binnen de scope van deze aanbesteding.
Internal identifier: SHN2632
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De opdracht betreft de (gedeeltelijke) levering, plaatsing, het onderhoud van de (warme) drankenvoorziening ten behoeve van Stichting Slachtofferhulp Nederland (hierna SHN). Meer informatie vind u in de leidraad. De opdrachtwaarde wordt geschat op circa € 755.000 exclusief btw over 8 jaar. De raming is gebaseerd op historische uitgaven. Het betreft een indicatie en betreft geen afnamegarantie gedurende de looptijd van de Overeenkomst. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen en heeft geen exclusiviteitsrecht binnen de scope van deze aanbesteding.
Internal identifier: 1