2. Procedure
Procedure
Title: Communicatiecampagne afvalinzameling
Description: De Gemeente voert een aanbestedingsprocedure uit voor de aanbesteding van Communicatiecampagne Afvalinzameling. De afdeling Afvalinzameling Zoetermeer (AIZ) is verantwoordelijk voor de inzameling en verwerking van huishoudelijk afval binnen de gemeente. Het inzamelsysteem is gebaseerd op twee uitgangspunten: gebruiksgemak voor inwoners en het bevorderen van afvalscheiding en recycling. Inwoners kunnen restafval en GFT+E gescheiden aanbieden, waarbij in laagbouw gebruik wordt gemaakt van minicontainers en in gestapelde bouw van ondergrondse containers. Aanvullend vindt gescheiden inzameling van onder andere glas, oud papier, textiel en PBD plaats via centrale milieueilanden in de wijk. Sinds begin 2026 hanteert de gemeente Zoetermeer nieuw afvalbeleid, waarbij het beter informeren van inwoners een belangrijke maatregel is om de scheidingsdoelstellingen te realiseren. De onderstaande cijfers geven een indicatie van de te verwachten totale afname, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De verwachte omvang van de opdracht bedraagt ca. €935.000 voor de komende 4 jaar. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale omvang/waarde van deze Opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op €1.135.000.
Internal identifier: 2026-073995
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De te sluiten Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar met de optie tot verlenging van 3 maal 1 jaar. De verwachte ingangsdatum is 8 maart 2027.