2. Procedure
Procedure
Title: Reproduktionsmedicin (IVF)
Description: Reproduktionsmedicin (IVF). Uppdraget avser assisterad befruktning (insemination/IVF), och omfattar förstabesök och eventuell efterföljande behandlingsserie.
Internal identifier: 26/224
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Upphandlingen genomförs som en Upphandlingsförfarande, en icke direktivstyrd annonspliktig upphandling enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling 19 kap LOU. Villkor för genomförandet beskrivs i upphandlingsunderlaget
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000