2. Procedure
Procedure
Title: „Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych”
Description: 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 1.3. Zamówienie zostało podzielone na dwie (2) części: a) część 1 – Świadczenie usług opiekuńczych; b) część 2 – Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych. 2. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA. Termin wykonania zamówienia dla wszystkich części zamówienia wynosi: od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. 3. ZAMÓWIENIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7) USTAWY PZP Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług. 4. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO 4.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem. 4.2. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp (o ile został sformułowany), zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 4.3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. 4.4. W przypadku, o którym mowa Rozdziale I, ust. 4, pkt 4.2. (o ile został sformułowany) i pkt 4.3. SWZ, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. 5. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA Szczegółowy opis został zawarty w Rozdziale I, ust. 17. SWZ. 6. WYMAGANIA DOTYCZĄCE ZABEZPIECZENIA NALEŻYTEGO WYKONANIA UMOWY Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości stanowiącej 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie. Wykonawca wnosi zabezpieczenie odrębnie na każdą z części, na która jego oferta została uznana za najkorzystniejszą. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji zostały zawarte w rozdziale VIII do SWZ.
Internal identifier: WZP.C.271.1.60.2026.SW
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp w związku z art. 359 pkt 1) ustawy Pzp (tzw. zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi), z możliwością zastosowania, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312100 Daycare services
Additional classification (cpv): 85311100 Welfare services for the elderly, 85311200 Welfare services for the handicapped, 85311300 Welfare services for children and young people, 85312400 Welfare services not delivered through residential institutions
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: "Świadczenie usług opiekuńczych"
Description: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług opiekuńczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Część nr 1 przedmiotu zamówienia
Lot: LOT-0002
Title: "Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych"
Description: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Część nr 2 przedmiotu zamówienia