2. Procedure
Procedure
Title: IT kaupade ärikliendi veebipood
Description: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida raamleping võimalusel kuni 2 edukaks tunnistatud pakkumuse esitanud pakkujaga, et tagada ülikooli varustamine erinevate IT kaupade, eelkõige väikevahenditega veebipoe vahendusel laomüügi põhimõttel. Hankija soovib sõlmida raamlepingu(d) võimalikult suure nomenklatuuriga IT kaupade ostmiseks elektroonilise tellimiskeskkonna vahendusel, eesmärgiga tagada erinevate väikevahendite ning varuosade võimalikult paindlik soetamine ning tarnekindlus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 299848-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 38650000 Photographic equipment, 32420000 Network equipment, 35125300 Security cameras, 32342410 Sound equipment, 32550000 Telephone equipment, 38112100 Global navigation and positioning systems (GPS or equivalent), 32250000 Mobile telephones
5. Lot
Lot: LOT-0000