2. Procedure
Procedure
Title: Zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego
Description: Przedmiotem zamówienia zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego zlokalizowanych na terenie Polski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 30/>PU/2026/MT
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0002
Description: Przedmiotem zamówienia zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego zlokalizowanych na terenie Polski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SW