See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Osjetnici za opsluživanje automatskih meteoroloških sustava u mreži DHMZ-a
Description: Predmet ovog postupka je nabava osjetnika za opsluživanje automatskih meteoroloških sustava u mreži DHMZ-a, sukladno traženim uvjetima i zahtjevima naznačenim u Dokumentaciji o nabavi. U predmetnoj nabavi nabavljaju se osjetnici za postojeću mrežu automatskih meteoroloških postaja (AMP) kako bi se osigurali rezervni dijelovi koji se mogu nakon umjeravanja direktno ugraditi u mjerni sustav bez dodatnih prilagodbi protokola komunikacije osjetnika i procesorskih jedinica, prilagodbe nosača (stupova) osjetnika ili načina instalacije osjetnika na lokaciji, a što uzrokuje dodatne troškove prilagodbe instalacije i integracije osjetnika na postojeći mjerni sustav. Sva roba, proizvodi koja se nudi mora biti nova (nerabljena).
Internal identifier: 05-2026-7
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38120000 Meteorological instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1: Osjetnik brzine i smjera vjetra ultrazvučni-tip 1, osjetnik tlaka zraka-tip 1 i osjetnik tlaka zraka-tip 2
Description: Osjetnik brzine i smjera vjetra ultrazvučni-tip 1, osjetnik tlaka zraka-tip 1 i osjetnik tlaka zraka-tip 2
Internal identifier: 05-2026-7-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2: Osjetnik brzine i smjera vjetra-ultrazvučni-tip 2, integrirani osjetnik temperature tla do 1 m dubine na 6 nivoa, osjetnik brzine i smjera vjetra-ultrazvučni-tip 3, osjetnik stanja vremena, vidljivosti i vrste oborine, osjetnik visine snijega i osjetnik vlage tla
Description: Osjetnik brzine i smjera vjetra-ultrazvučni-tip 2, integrirani osjetnik temperature tla do 1 m dubine na 6 nivoa, osjetnik brzine i smjera vjetra-ultrazvučni-tip 3, osjetnik stanja vremena, vidljivosti i vrste oborine, osjetnik visine snijega i osjetnik vlage tla
Internal identifier: 05-2026-7-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3: Osjetnik temperature i relativne vlage zraka sa RS485 sučeljem, osjetnik temperature i relativne vlage zraka i osjetnik temperature zraka PT100
Description: Osjetnik temperature i relativne vlage zraka sa RS485 sučeljem, osjetnik temperature i relativne vlage zraka i osjetnik temperature zraka PT100
Internal identifier: 05-2026-7-3
Lot: LOT-0004
Title: Grupa 4: Osjetnik količine oborine težinski, osjetnik Globalnog Sunčevog zračenja, osjetnik UVB Sunčevog zračenja, osjetnik trajanja sijanja Sunca i osjetnik vrste oborine – disdrometar
Description: Osjetnik količine oborine težinski, osjetnik Globalnog Sunčevog zračenja, osjetnik UVB Sunčevog zračenja, osjetnik trajanja sijanja Sunca i osjetnik vrste oborine – disdrometar
Internal identifier: 05-2026-7-4
Lot: LOT-0005
Title: Grupa 5: Integrirani osjetnik temperature i vlage tla do 1 m dubine na 9 nivoa
Description: Integrirani osjetnik temperature i vlage tla do 1 m dubine na 9 nivoa
Internal identifier: 05-2026-7-5