655837-2026 - Competition
Poland – Medical waste services – Wywóz i utylizacja odpadów niebezpiecznych pochodzących z działalności usług medycznych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wywóz i utylizacja odpadów niebezpiecznych pochodzących z działalności usług medycznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa obejmująca cykliczny odbiór, transport oraz unieszkodliwienie (utylizację) odpadów medycznych wytwarzanych w jednostkach organizacyjnych Zamawiającego, o kodach według katalogu odpadów: 18 01 01, 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 08*, 18 01 09 przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. Szczegółowy opis rodzajów odpadów oraz ich szacowane ilości w okresie obowiązywania umowy określa formularz cenowy, stanowiący załącznik Nr 2 do SWZ. Podane ilości mają charakter szacunkowy i służą do porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania pełnej ilości wskazanych odpadów, co nie stanowi podstawy do roszczeń finansowych ze strony Wykonawcy. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach Nr 2,3,6 niniejszej SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90524000 Medical waste services
Additional classification (cpv): 90524200 Clinical-waste disposal services, 90513300 Refuse incineration services, 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa obejmująca cykliczny odbiór, transport oraz unieszkodliwienie (utylizację) odpadów medycznych wytwarzanych w jednostkach organizacyjnych Zamawiającego, o kodach według katalogu odpadów: 18 01 01, 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 04, 18 01 06*, 18 01 08*, 18 01 09 przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. Szczegółowy opis rodzajów odpadów oraz ich szacowane ilości w okresie obowiązywania umowy określa formularz cenowy, stanowiący załącznik Nr 2 do SWZ. Podane ilości mają charakter szacunkowy i służą do porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania pełnej ilości wskazanych odpadów, co nie stanowi podstawy do roszczeń finansowych ze strony Wykonawcy. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach Nr 2,3,6 niniejszej SWZ
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.