655868-2026 - Competition
Latvia – Road transport services – Transporta pakalpojumu sniegšana skolēnu pārvadāšanai Limbažu novada pagastos
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Transporta pakalpojumu sniegšana skolēnu pārvadāšanai Limbažu novada pagastos
Description: Transporta pakalpojumu sniegšana skolēnu pārvadāšanai Limbažu novada pagastos
Internal identifier: LNP 2026/136
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Transporta pakalpojumu sniegšana Skultes pagasta skolēnu pārvadāšana
Lot: LOT-0002
Title: Transporta pakalpojumu sniegšana Umurgas pagasta skolēnu pārvadāšanai
Lot: LOT-0003
Title: Transporta pakalpojumu sniegšana Pāles pagasta skolēnu pārvadāšanai
Lot: LOT-0004
Title: Transporta pakalpojumu sniegšana Lādezera pagasta skolēnu pārvadāšanai
Lot: LOT-0005
Title: Transporta pakalpojumu sniegšana Vidrižu pagasta skolēnu pārvadāšanai