656032-2026 - Competition
Poland – Servers – dostawa serwera plików klasy enterprise (NAS) na potrzeby CTB - KC-DE-zp.25.380.2026
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: dostawa serwera plików klasy enterprise (NAS) na potrzeby CTB - KC-DE-zp.25.380.2026
Description: dostawa serwera plików klasy enterprise (NAS) na potrzeby CTB - KC-DE-zp.25.380.2026 – opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1. SWZ
Internal identifier: KC-DE-zp.25.380.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: strona prowadzonego postępowania: https://dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: dostawa serwera plików klasy enterprise (NAS) na potrzeby CTB - KC-DE-zp.25.380.2026 - opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ