See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Studieopdracht voor de renovatie van diverse technische installaties - Kunstsite De Singel
Description: deSingel is het bekende kunstencentrum in Antwerpen waar de 4 disciplines theater, dans, muziek en architectuur samenwonen. Mede dankzij de grootschalige infrastructuur van de site is deze grote kunstinstelling van de Vlaamse Overheid een unieke ontmoetingsplaats voor de internationale en Vlaamse kunstenwereld. Het gebouw deSingel omvat een reeks technische installaties die aan vervanging toe zijn omwille van einde levensduur of in functie van verbeteren van energie, comfort en veiligheidseisen. De opdracht betreft een studieopdracht van specifieke technische installaties in afgebakende zones en ruimtes in het gebouw. Het gaat onder andere over ventilatie/klimatisatie, liften, noodverlichting, brandveiligheidsinstallatie en elektriciteitsborden. Naast de studie van de technische installaties is er ook een beperkte studieopdracht architectuur specifiek met betrekking tot de bouwkundige brandcompartimentering op het kelderniveau en aan liftsassen. De studie omvat alle technische aanpassingen en alle aanpassingen voor de architecturale integratie ervan (incl architectuur, stabiliteit, akoestiek). De ingrepen dienen zich op een gepaste en zorgvuldige wijze te integreren in de bestaande architectuur.
Internal identifier: 2026/HFB/OP/162299
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
Additional classification (cpv): 71315000 Building services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/HFB/OP/162299 - 1
Internal identifier: 1