656269-2026 - Competition
Cyprus – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – TAY 45/2026-ΔΙΟΡΘΩΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΟΚΤΩ (8) ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΤΡΟΟΔΟΥΣ
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: TAY 45/2026-ΔΙΟΡΘΩΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΟΚΤΩ (8) ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΤΡΟΟΔΟΥΣ
Description: Διορθωτικές Εργασίες, Λειτουργία και Συντήρηση για οκτώ (8) χρόνια του σταθμού Επεξεργασίας Λυμάτων και του Αρδευτικού Συστήματος στο Στρατόπεδο Τροόδους
Internal identifier: TAY 45/2026-Διορθωτικές Εργασίες, Λειτουργία και Συντήρηση για οκτώ (8) χρόνια του σταθμού Επεξεργασίας Λυμάτων και του Αρδευτικού Συστήματος στο Στρατόπεδο Τροόδους
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90420000 Sewage treatment services, 45252100 Sewage-treatment plant construction work, 90481000 Operation of a sewage plant
5. Lot
Lot: LOT-0001